سوالات متداول

تمامی مدرسین مجموعه خانه مهارت ­زندگی از فارغ­‌التحصیلان یا دانشجویان کارشناسی ارشد یا دکتری روانشناسی و رشته­‌های مرتبط هستند. که پس از شرکت در رویداد جذب مدرس و اخذ تایید شورای مدرسین مهارت­‌های عملی، برای تدریس انتخاب می‌شوند.

برای ثبت‌نام تنها کافیست تا بر روی ثبت نام کلیک نمایید . سپس برای هماهنگی­ های لازم در کمتر از 72 ساعت با شما تماس گرفته خواهدشد.

در حال حاضر، خیر! ثبت نام تنها به صورت طولی است. یعنی متقاضی هزینه حق اشتراک 10، 20 یا 30 جلسه‌ای را خریداری کرده و می‌تواند 4 جلسه در ماه، هفته‌ای یک جلسه، در کلاس‌های آموزشی به صورت آنلاین شرکت نماید.

نوع اشتراک

خدمات

اشتراک 10 جلسه ای 

شامل 10 جلسه 60 دقیقه ای در ماه

(مجموعا 10 ساعت/600 دقیقه)

اشتراک 20 جلسه ای

شامل 20 جلسه 60 دقیقه ای در ماه

(مجموعا 20 ساعت/1200 دقیقه)

اشتراک 30 جلسه ای

شامل 30 جلسه 60 دقیقه ای در ماه

(مجموعا 30 ساعت/1800 دقیقه)

مجموع 

30 جلسه/30ساعت/1800 دقیقه

کلاس به صورت مجازی برگزار می شود.

پس از قطعی شدن ثبت نام، در قالب کلاس توجیهی تمام توضیحات و آموزش های مورد نیاز برای شرکت هر چه بهتر در دوره، آموزش داده خواهد شد. 

تمامی مدرسان مجموعه خانه ­مهارت ­زندگی متشکل از خانم­‌ها و آقایان فارغ‌­التحصیل و یا دانشجوی کارشناسی ­ارشد یا دکتری روانشناسی و رشته­‌های مرتبط هستند که بسته به شرایط و گروه سنی کلاس‌ها توسط شورای مدرسین مهارت‌­های عملی انتخاب می‌شوند و امکان انتخاب مدرس از سمت فراگیران وجود ندارد.

خیر. شیوه آموزشی در این دورره به صورت حلزونی می‌باشد. در این روش، فراگیران تعداد مشخصی از مهارت‌ها را به صورت عمیق آموزش می‌بینند. (برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش تدریس حلزونی کلیک نمایید)

در حال حاضر امکان پرداخت به صورت اقساط وجود ندارد.

در حال حاضر این دوره برای پایه‌های اول تا ششم دبستان (سنین 7 تا 12 سال) برگزار می‌شود.